Přijímání nových žáků

 

Vážení rodiče,

v dubnu proběhly v mateřských školách talentové průzkumy. Pokud Váše dítě splnilo podmínky pro přijetí, věnujte, prosím, pozornost těmto informacím:

- vyplňte elektronickou přihlášku (viz. odkaz níže), odešlete ji a vytiskněte

- podepsanou přihlášku doručte do ZUŠ (nebo MŠ) do 25. 5. 2018

 

Elektronickou přihlášku vyplňte zde:

https://www.klasifikace.jphsw.cz/prihlaska.php?&uid=k334

 

Další kola talentových průzkumů:

Pro zájemce z okolních obcí a pro ty, kteří se v MŠ k talentovému průzkumu nedostali, budou probíhat odpolední talentové průzkumy v ZUŠ v těchto termínech:

- Vyplňte, prosím, elektronickou přihlášku, odešlete ji a vytiskněte

- podepsanou přihlášku přineste k talentovému průzkumu

Informace o přijetí naleznete na stránkách školy podle ID přihlášek. Termín zveřejnění výsledků bude ještě upřesněn. Děkujeme za pochopení.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Vážení rodiče, milí žáčci, předpokladem pro přijetí do naší umělecké školy je složení talentové zkoušky.


Talentové zkoušky probíhají ve dvou kolech - 1. kolo obvykle v předškolních třídách mateřských škol, 2. kolo je určeno pro ty, kteří nenavštěvují mateřské školky, či se z jiných důvodů nemohou zůčastnit v 1. kole - to bývá v odpoledních hodinách a přijít můžete v doprovodu rodičů.


Studovat můžete obor hudební a výtvarný.


Co Vás u zkoušek čeká?

Hudební obor - zazpívat 1 libovolnou píseň, zopakovat vytleskáním jednoduchý rytmus, zazpívat jednotlivé tóny a jednoduché melodie.

Výtvarný obor - nakreslit obrázek


V hudebním oboru nabízíme studium v těchto studijních zaměřeních: hra na zobcovou flétnu, klarinet, saxofon, trubku, pozoun, baryton, tenor, tubu, bicí nástroje, akordeon, klavír, elektronické klávesové nástroje, housle, violoncello, kontrabas, kytaru (elektrickou kytaru), baskytaru, sólový zpěv, sborový zpěv.

Ve výtvarném oboru Vás postupně seznámíme s kresbou, malbou, grafickými technikami, modelováním z keramické hlíny, dáme Vám možnost naučit se lépe fotografovat, upravovat fotografie, seznámíme Vás se základy grafického designu a typografie, umožníme Vám poutavou formou seznámit se s dějinami umění i s tím, co se na výtvarné scéně děje právě teď. Je toho ale ještě mnohem více...

všichni jste srdečně zváni...

Děti, které prokáží předpoklady pro studium mohou být - z důvodu omezené kapacity školy - zařazovány pouze na uvolněná místa v různých studijních zaměřeních.